Advent

Advent - čtyři neděle, které předcházejí Štedrému dni - tuto definici každý z nás zná. A zcela jistě ji znají také autoři Big Farm, proto tu dnes máme novinku v podobě adventního kalendáře. 

Adventní kalendář

Určitě všem v souvislosti s Vánocemi naskočila známá písnička:

Rolničky, rolničky, kdo pak vám dal hlas?
Kašpárek maličký nebo děda Mráz?
Rolničky,rolničky,co to zvoní v nich? 
Maminčiny písničky Vánoce a sníh

Při zpívání tohoto songu můžete otevírat jednotlivá okénka ve vašem kalendáři, který máte k dispozici na farmě, a každý den tak získat jedno větší či menší překvapení. 

Ne všechno je ideální a probíhá přesně podle plánu, bohužel se stala nemilá událost. Tvému kamarádovi Rudíkovi se ztratil jeho nejvěrnější přítel - sobík. A co si myslíte, že bude vaším úkolem? Samozřejmě - máte všichni pravdu - musíte mu ho pomoci najít.

Od prvního prosince až do Štědrého dne na vás čeká řada úkolů, her a nad rámec kalendáře i další překvápka. 

Zlodějíčci se snaží ukrást sladkosti z farmy, dopadnete je všechny - svoje postřehové schopnosti můžete ověřit v minihře. Svátky se budou nést ve znamení slev, možná v obchodě narazíte na zajímavou nabídku, tak ho nezapomeňte sledovat. Santa Klaus vám ve své dílně dovolí vytvářet dárky (o tom více informací snad v příští novince).

Tak a jsme u konce dnešní novinky. Myslím, že v předchozích odstavcích toho nebylo zrovna málo a vývojáří si zaslouží naši pochvalu. V prosinci se rozhodně nezastavíte a budete mít na farmě hodně práce - nezbývá mi tedy nic jiného než vám popřát hodně štěstí a pevné nervy.