Videa ze hry Goodgame Big Farm

A nejenom novinky všem zapáleným hráčům web BigFarmGoodgame.cz přináší. Také jsme pro všechny fanoušky připravili výběr těch nejlepších videí, které musíte za každou cenu vidět. Výběr pro všechny příznivce hry připravil strýc Joža, teta Maňa a čeledín Kája z farmy. Pokud náhodou narazíte na lepší video, napište to do komentářů pod tímto příspěvkem a teta Mařena zhodnotí jeho přínos a kvalitu a možná se v TOP výběru objeví.

Díky popularitě Big Farm najdete na Youtube různá videa, vybrat z nich ta nejlepší byl těžký úkol pro farmářskou komisi. Nicméně operace se zdařila a na tento web se dostaly tyto záznamy. Posuďte sami a napište do komentářů, jak se vám vybraná videa líbí.

A je tu něco pro nováčky. Co třeba se podívat na to, jak bude vypadat jedenáctý den na farmě? Co na to říkáte?

Pokud jste se právě zaregistrovali a nevíte, jak a kde začít, toto video by vám mohlo vaše první kroky ve hře výrazně usnadnit.

Něco pro pobavení. Český youtuber na způsob osmiletého BatmanBleskCZ se snaží natáčet letsplay. Jde vidět, že je hra pro něj horkou novinkou a herní mechanismy zatím příliš neovládá, bylo by pěkné, kdyby zkušenější hráči do komentářů napsali, co by měl dělat a jak svoji hru zlepšit.

Rada se jednoznačně usnesla, že další videa budou přibývat na základě podnětů od vás. Takže směle do toho a bombardujte diskuzi pod článkem tipy na další zajímavá videa. Díky moc. V souvislosti s touto stránkou se hodí zmínit i videa ze hry Goodgame Mafia.