Další Goodgame hry

Asi si říkáte, jestli německé Goodgame Studio, které stojí právě za touto farmářskou online simulací, nemá v portfoliu i další podobné hry, u kterých byste se mohli bavit stejně jako u Big Farm? Ano, má a hned několik. Jak jste zvyklí - všechny hry jsou bezplatné a plně lokalizované do češtiny a můžete si je zahrát ve webovém prohlížeči, takže není jediný důvod, proč je nezkusit.

goodgame empire logo Středověká strategie Goodgame Empire, asi nejpopulárnější hra od těchto německých vývojářů. Začínáte jako správce malé vesnice, kolem vás jsou zpočátku samí nepřátelé, přesněji řečeno k vám mají neutrální vztah. Záleží jen na vás, zda překročí (zpočátku velmi tenkou) hranici vaší osady a zaútočí a vydrancují vaše těžce nabyté zásoby. Ale postupujme od začátku - v úvodu hry nad vámi bude držet ochranou ruku váš spřátelený šlechtic, abyste získali nějaký ten čas k dobru, natěžili suroviny a naverbovali svoje první bojové jednotky. Nebude to ale úplně zdarma, ten čas, kdy na vás nebude moci nikdo útočit, musíte patřičně využít - vybudovat armádu a následně pomoci vašemu kamarádovi zpátky dobýt hrad, který mu obsadili nepřátelští nájezdníci. Pak získáte onu vesnici a můžete začít na zelené louce - všechno pěkně popořadě - nejprve postavit produkční budovy (doly a farmy pro nasycení populace), no a postupně podnikat výpravy na okolní panství a útočit na první hrady.

goodgame mafia logo Něco trochu z jiného soudku - z temného středověku se přesuneme do současnosti, představte si třeba italský ostrov Sicílii, co se vám prvně vypadá, když se řekne Sicílie - mafie. Ano. Další hrou je Goodgame Mafia. Začínáte jako řadový poslíček, který musí plnit drobné úkoly pro svého šéfa, pokud se vám daří, postupujete v žebříčku a jednou to třeba dotáhnete na samotného bosse. Čekají na vás drahá auta, domy a zbraně. Kariéra mafiána není jednoduchá, máte nervy z oceli a jste připraveni složit přisáhu?