Sladkosti

Máme tu další novinku. Co si pro nás naši oblíbení vývojáři připravili tentokrát, čtěte dál a dozvíte se. :-) Červen, měsíc, na který se těší všichni školáci (samozřejmě nejenom oni...), protože se blíží dvou měsíční prázdniny, ale předtím si musí vyzvednout vysvědčení. Rodiče svým ratolestem kromě jiného dávají za jejich celoroční práci odměnu. Kromě jiného také sladkosti. A tímto se dostávám oslím můstkem k hlavní náplni první červnové aktualizaci.

Farma na sladkosti

Vedle tradiční farmářské poutě nově můžete postavit farmu na sladkosti. Tato farma se od ostatních v určitých věcech liší, ale základní mechanismy pochopitelně zůstaly zachovány. Pojďme si pouze v bodech shrnout základní fakta:

Farma na sladkosit zahrnuje tyto produkční budovy:

Který farmář by si po těžké rachotě nechtěl oddechnout? Žádného takového neznám, vy snad ano? Proto do Big Farm přibyly i budovy určené k zaslouženému odpočinku po vysilující práci. Jenom výčet:

Hodilo by se i pár speciálních zařízení a budov, jsou to právě tyto:

Na naší farmě můžete získat řadu zajímavých odměn:

Cukrový palác

V případě, že na své konto získáte dané množství poukázek, můžete se těšit na tyto odměny:

Jak jsem již zmínil výše, sladká farma funguje podobně jako ostatní farmy, ale existují určité odlišnosti, o kterých se nyní zmíním:

Kromě tohoto vývojáři v nové aktualizaci opravili řadu chyb... Tak to bychom měli, napište co si o nové farmě na sladkosti myslíte a já se na vás budu těšit zase u další novinky někdy přístě. Mějte se.