Zvuky

Určitě všichni víte, že Big Farm ani doposud netrpěl nedostatkem zvuků. Každá událost a akce měla v podstatě vlastní zvukovou sadu a jiné hudební téma. Dnešní update přináší větší množství zvukových souborů (téměř dvojnásobek) a vylepšení těch stávajících. Co dodat. Zapněte repráky nebo nasaďte sluchátka a užívejte si každý jeden tón nově přidané hudby.

Upráva současných zvukových souborů

Stávající zvuky byly vylepšeny, odstraněny (a místo toho byly přidány nové) nebo upraveny tak, aby ještě lépe zapadaly do konceptu farmářské simulace Big Farma a velký důraz byl kladen také na celkovou kvalitu.

Nový ústřední song

Na toto všichni čekali již několik měsíců, hráči volali po nové znělce a skandovali před německou centrálou Goodgame Studia "My chceme nový song". A nyní je většina z nich již spokojena. Jak se vám líbí nová hudba hrající v pozadí?

Nové zvuky

Nejenom hudba, ale také zvuky v menu, při krmení zvířat, setí semínek, sklízení úrody, nákup a prodej, přemisťování budov, splnění misí, zvuky v rámci Koňského ranče (start tréninku, výhra závodu, otevírání maštale atd.) a řada dalších se dočkaly inovace.

Další vylepšení a opravy