Žádná bolest, žádný zisk

Červenec – léto v plném proudu – a přestože řada lidí si vybírá dovolenou a odjíždí k moři nebo naopak se zchladit na hory – vývojáří Big Farm nelení a přichází s další aktualizací. Tentokrát ve znamení nové události.

Žádná bolest, žádný zisk

Váš kamarád farmář je již stařičký, sil bohužel ubývá a potřeboval by podat pomocnou ruku. Nastupuje tedy mladá generace, kterou ztělesňujete právě vy. Farmář potřebuje zajistit balení a posílání výsledných produktů. Takže pevně věřím, že se mu nabídnete a s prací pomůžete – ve dvou se to lépe táhne, že ano?

Farmář chce zprovoznit technický zázrak, který mu usnadní proces balení. Poté co vám to podaří, už nezbývá nic jiného než se dát do díla. Samozřejmě vás za to čeká patřičná odměna, takže na nic nečekejte a hurá do toho.

Jaký je princip? Technický zázrak vašeho kamaráda naplní výrobky do krabic a ty jsou pak připraveny k odvozu.

Za počet krabic, které naplníte produkty, získáváte body a za ty si pak odemykáte různé odměny. Rychlost stroje můžete zvýšit použitím zlata.

Co se samotných odměn týče. Můžete se těšit na dva druhy odměn - první kategorii odměn získáte na základě výsledku práce – zkrátka kolik balíků připravíte k odeslání (dekorace), na odměny ze druhé kategorie pak dosáhnete díky umístění v žebříčku události (odměny pro prvních pět ve skupině).

Aktualizace v rámci Koňského ranče

Zajímá vás jak si ve světě Big Farm stojíte v chovu koní? Vývojáři připravili síň slávy, kde můžete porovnat výsledky s ostatními hráči na daném serveru.

Jako menší novinku tu máme nové nálepky související s květinovou farmou.

Další opravy chyb a drobné novinky se týkají koňského ranče, možnosti pozvat do hry kamaráda a pak byla opravena řada hlášených chyb. Nic zásadního co byste museli vědět opraveno/vylepšeno nebylo, takže nebudu marnit vašim drahocenným časem a budu raději, když se budete věnovat samotné hře než reportu opravených bugů. Tak se mějte a ahoj.