Změna pozadí

Těšili jste se na podzim, pokud ano, dočkali jste se, pokud vám nahání hrůzu sychravé počasí, mám pro vás malou kompenzaci v podobě nové aktualizace od vývojářů Big Farm. Čtěte dál a zjistíte, zda vám dnešní novinky alespoň částečně vynahradí minimálně smíšené pocity z přicházejícího podzimu. 

Nové horizonty

O co jde? Řada hráčů psala své výtky ve smyslu, že by si ráda co nejvíce přizpůsobila prostředí hry co nejvíce k obrazu svému. A vývojáří si řekli, proč jim neudělat radost, tolik práce a úsílí nás to zase stát nebude. :-)

Horizonty vám konečně umožní změnit si pozadí vašich statků (tedy kromě farem, které patří k nějaké události). Pozadí neboli panoramata si lze koupit za reálné peníze nebo zlatky. Cena za pozadí není stanovena jednotně - před nákupem a odesláním těžce vydřených peněz si budete moci pozadí důkladně prohlédnout a rozhodnout se, zda o daný motiv máte skutečně zájem.

V budoucnu budou v obchodě nabízet pozadí, které budou tématická - tedy budou odrážet aktualní dobu - například Vánoce, Velikonoce apod.

A až pozvete kamarády na návštěvu a oni spatří vaši farmu, puknou závistí, protože tak krásné pozadí, jaké vyberete vy, určitě ještě neviděli. :-) Tak hurá do toho, ať se máte čím pochlubit. 

Doporučené úkoly

Seznam úkolů bude nově obsahovat tzv. doporučené úkoly, tedy mise, které je vhodné plnit při vašem aktuálním levelu. Výborný pomocník pro hráče, kteří sami sebe považují za začátečníky a nevědí, které úkoly si projít právě teď a které naopak plnit až postoupí na vyšší úroveň.

Další změny

Tak to by pro dnešek bylo... Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete s ostatními podělit o tipy a rady nejenom k dnešní události, můžete to jako obvykle napsat dolů do komentářů pod tento příspěvěk.